Padomi viesistabas ātrai atjaunošanai bez lielām pūlēm


Viesistaba, iespējams, ir vissvarīgākā vieta mājā, kur sapulcējas visa ģimene, lai atpūstos pēc darba dienas, un šajā telpā laipni gaidīti arī viesi uz omulīgām sarunām pie tējas tases. Tomēr, iekārtojoties atzveltnes krēslā un paskatoties apkārt, jūtat, ka redzamais skats jums vairs nav patīkams?

Lai gan viesistabas atjaunošana var izrādīties nopietns izaicinājums, kas prasa lielas izmaksas un laika resursus, šai idejai nevajadzētu jūs biedēt. Veicot tikai dažas vienkāršas izmaiņas, jūs varat viegli atjaunot savu dzīvojamo telpu. Šim projektam jums būs nepieciešams:

  • papildu gaismas avots;
  • akcentu detaļas;
  • sienu rotājumi;
  • augi podos;
  • un nedaudz radošuma.


Kā sākt?


Pirmais solis, no kura jāsāk jūsu viesistabas atjaunošana, ir šīs telpas atbrīvošana no mantām. Atbrīvojieties no priekšmetiem, kas jums vairs neapkalpo vai vairs nav piemēroti viesistabā – stingra viesistabas satura pārskatīšana atvieglos jūsu misiju.

Otrkārt, izveidojiet provizorisku plānu tam, uz ko tiecaties, veicot izmaiņas: varbūt plānojat pārveidot mēbeles no nulles, vai varbūt vēlaties savā telpā ienest vairāk mājīguma un integritātes? Nospraudiet skaidrus mērķus – tas palīdzēs jums labāk saprast, kas jums jādara.

Kā izvietot mēbeles viesistabā?


Ja jūsu viesistabas telpa ir pietiekami liela, mēģiniet pārvietot mīkstās mēbeles tuvāk istabas vidum – īpaši svarīgi ir atstāt brīvu piekļuvi logiem. Novietojiet kumodes, grāmatu plauktus vai citas mēbeles viesistabā, kā parasti, pret sienām, atstājot tikai nelielu kafijas galdiņu pie dīvāna.

Ja jūsu telpa ir ierobežota, vissvarīgākais ir atstāt pietiekami daudz vietas, lai varētu pārvietoties. Novērtējiet, vai jūsu viesistabā ir pārāk daudz mēbeļu, kas sarežģī kopējo ainu. Eksperimentējiet ar dažādiem mēbeļu izkārtojumiem, līdz atklājat kompozīciju, kas vislabāk atbilst jūsu telpai.

Vai ir vērts atjaunot mēbeles?

Lai atjaunotu savas mājas dzīvojamo istabu, nav īsti nepieciešams iegādāties jaunas mēbeles – dažreiz pietiek ar jau esošo mēbeļu atjaunošanu. Šodien internetā jūs varat atrast visdažādākās idejas un noderīgus padomus, kā mājas apstākļos nomainīt mīkstu audumu vai pārkrāsot kumodes: piemēram, izvēloties akcentu krāsu un jaunus atbilstošus rokturus, jūs iegūsiet unikālu mēbeli, kas atbilst jūsu personīgajam stilam.

Lai pārveidotu dzīvojamo istabu bez lielām pūlēm, atjaunojiet savus tekstilizstrādājumus: jaunus aizkarus, spilgtu pledu, kas atrodas uz dīvāna, vai neregulāras formas paklāju – tie ir tikai daži no jaunajiem elementiem, kas telpai var dot dzīvību un pievilcību.

Ko darīt, ja vēlaties lielāku komfortu?


Jūs varat ātri mīkstināt skarbo vidi, atjauninot apgaismojumu – gaismas avoti, kurus ieslēdzat, kad kļūst tumšs, lielā mērā ietekmē atmosfēru telpā. Ja vēlaties ērtāk pavadīt vakarus viesistabā, izvēlieties jaunu galda lampu vai stilīgu grīdas lampu ar gaismas regulēšanas funkciju. Varbūt jūsu gadījumā pietiktu ar nelielu gaismas avotu, piemēram, lampiņu virteni vai citām dekoratīvām spuldzēm. Laba ideja ir arī, ja viesistabā būtu vismaz daži telpaugi – zaļumi ienesīs jūsu telpā mājīguma sajūtu, un interjeram atbilstoši augu podi piešķirs jaunu izskatu.

Ko vēl vajadzētu pārdomāt tiem, kas vēlas atjaunot viesistabu?


Papildus akcentu detaļām neaizmirstiet domāt par piekārtiem sienas rotājumiem, kas rada spēcīgu dizaina efektu. Mūsdienu gleznas rāmjos vai gaismas LED rotājumi runā paši par sevi – izvēlieties šajā e-veikalā. Jebkura sienu apdares izvēle, kas atbilst jūsu gaumei, palielinās vizuālo interesi par dzīvojamo istabu.

Izveidojiet savu vīziju un sāciet darbu!


Ievērojot šos vienkāršos padomus, jūs varat viegli atjaunot savas mājas dzīvojamo istabu, kur jūs ne tikai jutīsities lieliski, bet arī sagaidīsit draugus un radiniekus ar prieku. Novērtējot savu laiku un naudu, plānojiet šo projektu atbildīgi, un jums noteikti izdosies atjaunināt savu viesistabu bez lielām pūlēm.


https://jauns.lv/raksts/maja-un-darzs/596713-padomi-viesistabas-atrai-atjaunosanai-bez-lielam-pulem

Komentāri

Šī emuāra populārākās ziņas

Elektroinstalācijas pārbaude katrā mājoklī – reizi 10 gados

Vai atrasta svira bezdarbīgo dzīvokļu īpašnieku izkustināšanai?

Lai nebūtu jāpaliek uz ielas… Kā pasargāt sevi no krāpniecības un negodprātības nekustamo īpašumu darījumu jomā?